Nāc spēlēt kērlingu!

Kērlings ir spēle, kuru var spēlēt visi – sākot no jauniešu, līdz senioru vecumam. Lai sāktu spēlēt kērlingu, iesākumā pietiks ar vēlmi pamēģināt un nedaudz sportiska azarta. Tāpēc Ventspils kērlinga klubs aicina – nāciet, mācieties un spēlējiet kopā ar mums!

Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, taču  rudenī, nu jau tradicionāli vairākus gadus visiem interesentiem, kuri vēlas apgūt kērlinga spēli, Ventspils kērlinga klubs ar Ventspils pilsētas domes, Olimpiskā centra „Ventspils” un Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu ir sagādājis lielisku iespēju –  četrās nedēļas nogalēs bez maksas apgūt kērlinga spēles iemaņas.

Aicinām ikvienu interesentu, sākot no vismaz 12 – 13 gadu vecuma (diemžēl jaunākiem būs par grūtu, jo kērlinga akmens sver gandrīz 20 kg). Trīs nodarbībās Ventspils kērlinga kluba biedru vadībā būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus – iepazīties ar kērlinga spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot, un kas zina – var būt tieši kērlings ir jūsu sporta veids!

Gaidām Jūs Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē:

Svētdien, 2.oktobrī

  •  plkst. 13.00 – tiekamies foajē uz īsu instruktāžu
  •  plkst. 13.30 – 15.30 – nodarbības uz ledus

Svētdien, 9.oktobrī

  •  plkst. 10.00-11.30 – nodarbības uz ledus                                                        

Svētdien, 16.oktobrī

  •  plkst. 09.30-11.30 – nodarbības uz ledus

Svētdien, 23.oktobrī

  • plkst. 09.00 -11.30 – nodarbības uz ledus

Kērlinga spēlētājam ir nepieciešams ērts, vidēji silts, sportisks apģērbs, cimdi  un maiņas sporta apavi (ja kājas ir salīgas, vēlams apavos ielikt zolītes ar foliju). Uz ledus neklājas kāpt ar ielas apaviem. Kērlinga inventāru – birsti un slīdzoli varēs saņemt hallē.

kerlings