Ventspils Piedzīvojumu parks ik dienu būs atvērts no 30.aprīļa

No sestdienas, 30.aprīļa, Piedzīvojumu parks ik dienas būs atvērts apmeklētājiem.  Piedzīvojumu parkā pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas.

Mazākajiem bērniem Piedzīvojumu parkā tiek piedāvātas bampermašīnas, bamperlaivas, bērnu autoskola, batuti ar gumijām, Rotaļu namiņš un bērnu virvju trase „Lācēns”. Ģimenēm un draugu kompānijām – virvju trase „Kaķa taka”, peintbola spēle un pagājušajā gadā atjaunotā kameršļūkšanas trase, bet ekstrēmo izjūtu cienītājiem paredzēta katapulta, tramplīnlaiva, Trakais rotors, rodeo bullis, skrejriteņi un kalnu dēļi, bet dabas baudītājiem velotaka, orientēšanās poligons.

Aktīvās atpūtas piedāvājums Piedzīvojumu parkā ir lieliski apvienojams ar dzimšanas dienu vai citu notikumu svinībām. Pasākumiem piedāvājam izmantot Piedzīvojumu parkā esošās piknika vietas vai lielo telti.

Sezonas sākumā, maijā un jūnijā, Piedzīvojumu parka pakalpojumus īpaši iecienījuši skolēni, kas dodas klašu ekskursijās, šai mērķauditorijai ir izstrādāts īpašs piedāvājums.

Šajā gadā Piedzīvojumu parkā plānoti lieli sporta pasākumi. 14. maijā jau tradicionāli ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velobraukšanas sezona. 18. un 19. jūnijā notiks Ventspils Piedzīvojumu parka maratons, 17.jūlijā norisināsies Supermotokross, bet 29. – 31. jūlijs Ghetto games festivāls, 20.augustā Latvijas nūjošanas 7. festivāls.

Piedzīvojumu parks strādās pēc šāda darba laika: maijā, septembrī un oktobrī: darba dienās – no plkst. 15:00 – 20:00, sestdienās, svētdienās, svētku dienās – no plkst. 12:00 – 20:00, bet jūnijā, jūlijā un augustā visas dienas – no plkst. 11:00 līdz 22:00.

Jaunumiem aicinām sekot: http://www.piedzivojumuparks.lv un twitter: @PiedzParks !