“Digitālais datorologs” bez maksas pārbaudi savu datoru Digitālajā centrā 11.martā

E-prasmju nedēļas ietvaros piektdien, 11. martā, plkst. 09:00 – 16:00 Ventspils Digitālais centrs aicina iedzīvotājus piedalīties pasākumā “Digitālais datorologs”, kuras ietvaros ikvienam būs iespēja bez maksas pārbaudīt savu datoru un pārliecināties vai tajā nav ieperinājies kāds nevēlams datorvīruss, kā arī saņemt konsultācijas par drošu datora lietošanu.

Bieži vien par datorvīrusiem un datora aizsardzību pret tiem iedomājamies tikai tad, kad lielākoties ir par vēlu – dokumenti ir neatgriezeniski bojāti. Pavisam nemanot datorā var netraucēti dzīvot kāda bez ievērības palikusi, bet ļoti kaitīga datorprogramma, kura fiksē visas jūsu darbības un informāciju datorā, tālāk to nosūtot cilvēkiem ar kaitniecīgiem nolūkiem.

Lai šādas situācijas savā ikdienā nepiedzīvotu, ir ļoti svarīgi pārbaudīt sava datora drošību un spēju stāties pretī vīrusiem un nevēlamām programmām.

Pasākuma ietvaros ikviens ir aicināts pieteikt vizīti Ventspils Digitālajā centrā pie kompetenta speciālista, digitālā datorologa, kas pārbaudīs jūsu līdzi paņemto datoru un ieteiks drošības līdzekļus kā pasargāt savu datoru.

Pieteikties var līdz pasākuma dienai Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.