Jauniešu diena “Uz starta!” Talsos jau 19.martā. Vari pieteikties!

Mēs te Talsos jau kopš 2004.gada organizējam jauniešu dienu ar moto „Kopā esam, darām varam, bez alkohola un citām apreibinošām vielām!”. Šogad ar nosaukumu „UZ STARTA!”. Būsim godīgi, katrs no Latvijas aktīvajiem jauniešiem var būt Olimpiskais čempions. Jā, tieši tā! Šī ir Tava iespēja kļūt par mūsu jauniešu dienas Olimpisko čempionu!

Izveido komandu (līdz 8 cilvēkiem), atsūti pieteikuma anketu, izlozē savu dresscode un brauc pie mums 2016.gada 19.martā!

Kāpēc būtu jābrauc?
1.    To vienkārši nedrīkst laist garām neviens no jauniešiem (paprasi kādam, kas pie mums jau ir bijis)
2.    Pie mums dresscode ir superinteresants – nu, vismaz mums pašiem patīk
3.    Jūsu priekšnesumi ir Olimpisko spēļu atklāšanas vērti
4.    Aktivitātes būs jautras, mēs paši tās izdomājām. Kur vēl ir iespēja pārbaudīt sevi visās Olimpisko spēļu disciplīnās?! (Neuztraucies, ar sportu pie mums tiek saistīti tikai aktivitāšu nosaukumi :D)
5.    Arī Tavai organizācijai ir iespēja pieteikt savu vokālo talantu, kurš sacentīsies ar mūsējiem (šis punkts neattiecas uz Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadiem, jo viņu vokālajiem talanti piedalās mūsu konkursā „NOTS 2016”) 
6.    Mums uzstāsies Latvijas modernā roka grupa, kuras jaunākais albums tika nominēts Austras balvai. Ar grupu „LAIKA SUNS” vari iepazīties šeit: https://www.facebook.com/LaikaSuns/
7.    Pati labākā lieta (atskaitot jūsu ierašanos) – mūsu Olimpisko ballīti noslēgs pats labākais DJ Latvijā – DJ Toms Grēviņš. Un, protams, tas nav viss! Atbrauc un pārliecinies pats!

Mūsu jauniešu dienas nolikumu un pieteikuma anketu meklē šeit: http://www.talsubjc.lv/index.php?ucat=5 un lejupielādē to šeit http://jauniesi.ventspils.lv/wp-content/uploads/2016/02/Jauniesu_diena_2016_NOLIKUMS.pdf

Vairāk informācijai varēsi sekot šeit:
http://www.tases.jimdo.com
http://www.talsubjc.lv
https://www.facebook.com/tasesjauniesi
Twitter: @TAS_ES; @JD_TALSI

Vai zvani, raksti Līvai Maķei (mūsu jaunatnes lietu speciālistei)
Tel. 22345998
E-pasts: [email protected]

Uz tikšanos Jauniešu dienā „UZ STARTA!” Talsos, 19.martā!