Ventspils saņēmusi “Latvijas Jauniešu galvaspilsētas” ceļojošo kausu

"Latvijas Jauniešu galvaspilsētas" ceļojošais kauss ir nonācis Ventspilī! Tas nozīmē, ka tuvojas janvāris un Ventspilī sāksies "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020" gads.

Mākslinieka Gaita Burvja veidoto kausu ceturtdien, 12.decembrī, koncertzālē “Latvija” pirms bērnu un jauniešu kolektīvu koncertuzveduma "Ziemassvētku pasaka" Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam nodeva šī gada Latvijas Jauniešu galvaspilsētas – Ikšķiles un Olaines novadu apvienības pārstāvji – Olaines novada domes priekšsēdētāja pirmā vietniece Inta Purviņa un Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Mariss Martinsons. 

Ventspils pilsēta titulu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020” izcīnīja Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā konkursā un 2020. gadā mūsu pilsēta uzņems lielākos jaunatnes jomas pasākumus, pulcējot jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos speciālistus no visas Latvijas un ārvalstīm. 

Konkursa pieteikumā Ventspils savu gatavību uzņemties jauniešu galvaspilsētas statusu pamatoja ar pašvaldībā īstenotajiem daudzpusīgajiem atbalsta pasākumiem un nodrošināto infrastruktūru jauniešu izaugsmei visdažādākajās jomās – izglītība, sports, mūzika, māksla, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, uzņēmējdarbība, līdzdalības un iniciatīvu atbalsts, saturīga un aktīva brīvā laika pavadīšana.

Vēl foto no pasākuma