Iespēja iepazīt mūzikas valodu no dažādām kultūrām tepat mums blakus

Sestdien, 7.decembrī, plkst. 15:00 Ventspils Jauniešu māja sadarbībā ar Ventspils Mūzikas bibliotēku aicina uz trešo pasākumu mūzikas un sarunu ciklā “Jaunās mājas – Latvija”. Tas notiks Ventspils Mūzikas bibliotēkas audiovizuālajā telpā, koncertzāles “Latvija” 2. stāvā.

Šoreiz dalībniekiem būs iespēja tikties ar Eiropas brīvprātīgajiem jauniešiem no Ukrainas un Itālijas. Stāstnieks no Ukrainas iepazīstinās ar tradicionālo ukraiņu mūziku un instrumentiem. Būs iespēja klausīties ukraiņu tautas dziesmas, kā arī mūsdienu ukraiņu ritmus un populārākos izpildītājus. Stāstnieks no Itālijas iepazīstinās ar tautas dziesmām no dienvidu un ziemeļu Itālijas, kā arī ar mūziķa Fabrizio De Andréreto dzejiskajām.

Mūzikas un stāstu pasākumu cikla “Jaunās mājas – Latvija” dalībnieki ir dažādu valstu  un vecuma brīvprātīgie, kuri piekrituši dalīties ar savu valstu tradicionālos mūzikas skanējumu un dažādo žanru piedāvājumu. Novembrī bija iespēja iepazīsties ar fado žanra mūziku no Portugāles un populāru animācijas filmu mūziku no Itālijas, bet vēl gaidāmajā pasākumā 4.decembrī pulcēsies pankroka cienītāji.